Psy do adopcji - SZCZECIN i okolice, www.toz.szczecin.pl

Ogłoszenie nr: 7555, przeglądano: 134 razy.


Dodano: 2011-01-12

Kategoria: zwierzęta

Psy do adopcji - SZCZECIN i okolice, www.toz.szczecin.pl

www.toz.szczecin.pl - tu w dziale "POCZEKALNIA" znajdziesz ponad 60 aktualnych ofert adopcyjnych psów!

Chcesz adoptować psa, ale boisz się wybrać go na chybił trafił ze schroniskowego boksu, nie wiedząc jaki ma charakter?
Chcesz psa, który polubi Twojego kota i będzie świetnym przyjacielem dzieci?

WCALE NIE MUSI TO BYĆ SZCZENIAK - DAJ SZANSĘ DOROSŁEMU PSU!

Skontaktuj się z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami O/Szczecin. Znamy doskonale wszystkich naszych podopiecznych mieszkających z dziećmi, kotami, psami w domach tymczasowych, czyli "rodzinach zastępczych". Nasi wolontariusze z chęcią pomogą dokonać wyboru, opowiedzą wszystko co o nich wiedzą, pokażą co potrafią i jak potrafią kochać za dobre serce, ciepły kąt i pełną miskę. Wolontariusze opiekują się psami w potrzebie, pielęgnują je, kąpią, socjalizują i uczą higieny. Nasze wypielęgnowane pupile do szczęścia potrzebują już tylko dobrego, stałego domu.

Niezależnie od tego czy ma być to pies mały, duży, spokojny, dynamiczny, rudy czy czarny, postaramy się spełnić Państwa marzenie i spośród schroniskowych i innych skrzywdzonych przez los zwierząt wybrać tego jedynego i wymarzonego.

Bardzo istotnym jest, by dopasować charakter zwierzaka i nowego właściciela. My możemy Ci w tym pomóc.

- adopcja zwierząt pozostających pod naszą opieką jest bezpłatna
- zapewniamy bezpłatną sterylizację
- adopcji towarzyszy bezpłatna wizyta lekarsko-weterynaryjna, podczas której nowy właściciel może dowiedzieć się wszystkiego o stanie zdrowia wydawanego przez nas psa i skonsultować z lekarzem dalsze postępowanie w zakresie żywienia i pielęgnacji

Naszych podpiecznych można zobaczyć na naszej stronie internetowej www.toz.szczecin.pl w dziale "poczekalnia/adopcje" lub poznać osobiście w naszej siedzibie.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami O/Szczecin, Al. Wojska Polskiego 198A (po przeciwnej stronie niż Schronisko, obok Zajezdni Pogodno), tel. (91)487-04-37 lub 607-701-117, e-mail: tozszczecin@op.plSłowa kluczowe:

dom, domy, pies, psy, szczecin, toz, tymczasowe, tymczasowyKontakt w sprawie ogłszenia:

607701117, tozszczecin@op.pl

Wyszukiwanie

Moje ogłoszenie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-gratka.info - Kontakt pod adresem e-mail: biuro@e-gratka.info - Realizacja: smart-point.pl